Rectificación dos Resultados do “Campionato de Campo a Través en Idade Escolar – Fase Zonal”.

Tras detectar algúns erros que poden levar a confusión nas Clasificacións publicadas na anterior noticia do “Campionato de Campo a Través en Idade Escolar” disputado o pasado sábado 12 de Decembro en Santiago de Compostela , procedeuse a súa revisión e corrección, co cal se modificaron algúns dos resultados anteriores quedando da seguinte maneira:

Benxamín Feminino (500 m) 

Equipo A (2º)

Equipo B (6º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
ALBA 9 1120 2.08

4.16

AINOA

10 1118 2.08 4.16
SARA 11 1119 2.11

4.22

SOFI

15 1115 2.13 4.26
ENMA 20 1116 2.14

4.28

CAYETANA

23 1124 2.18 4.36
NOA 27 1121 2.22

4.44

CARMEN G.

29 1122 2.23 4.46
ALEJANDRA 32 1123 2.28

4.56

Benxamín Masculino (500 m) :

Equipo A (1º)

Equipo B (8º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
ANTÓN 3 1109 1.52

3.44

MARTÍN

4 1107 1.55 3.50
JORGE IGLESIAS 11 1106 1.59

3.58

YERAY

16 1105 2.03 4.06
MARIO R. 22 1108 2.06

4.12

ASIER

30 1110 2.10 4.20
XABI 32 1112 2.12

4.24

PELAYO

33 1113 2.12 4.24
DAVID 53 1204 2.52

5.44

MAXIN

56 1111 2.54 5.48
RUBEN 59 1114 2.57

5.54

Alevín Feminino (600 m) :

Equipo A (1º)

Equipo B (4º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
CARMEN 1 1140 1.49

3.02

SOFI D.

7 1136 1.58 3.17
CANDELA C.R. 9 1145 2.02

3.23

AINOA

10 1138 2.03 3.25
ANA 11 1143 2.03

3.25

NOE

15 1137 2.06 3.30
VALENTINA 19 1139 2.09

3.35

MARTA

31 1146 2.20 3.55
ANTÍA 43 1142 2.47

4.38

Alevín Masculino (800 m) :

Equipo A (3º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
MATE 5 1130 3.02

3.48

MARCO

9 1128 3.08 3.55
IAGO 11 1127 3.08

3.55

NOÉ

25 1125 3.21 4.11
DANI 29 1129 3.26

4.18

SANTI

31 1126 3.28 4.20
MATEO S. 39 1133 3.33

4.26

NICO

47 1135 3.46 4.43
CARLOS 51 1132 3.51

4.49

IVAN

58 1203 3.56

4.55

Infantil Feminino (800 m) :

Equipo A (5º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
XIANA 4 1161 2.57

3.41

ÁNGELA

17 1160 3.09 3.56
ANA MANSO 31 1163 3.26

4.18

CELIA

57 1162 4.00

5.00

Infantil Masculino (1.200 m) :

Equipo A (5º)

Equipo B (10º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
NIC 6 1154 4.28

3.43

GORKA

18 1159 4.43 3.56
PABLO R. 21 1153 4.45

3.58

PABLO

25 1151 4.53 4.04
XURXO R. 29 1156 4.57

4.08

MARTIN R.

34 1149 5.02 4.12
RAUL 37 1152 5.09

4.18

MATEO R.

44 1150 5.14 4.22
PABLO M. 58 1158 5.44

4.47

MANUEL BERMÚDEZ

65 1157 6.31

5.26

Cadete Feminino (1.200 m) :

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
BELÉN 12 1170 5.16

4.23

Cadete Masculino (2.500 m) :

Equipo A (4º)

Nombre

Pto Dorsal T.Oficial Ritmo
CARBALLAL 5 1164 8.41

3.28

MANUEL

19 1165 9.29 3.48
MAURO 29 1166 10.12

4.05

Finalizada esta Primeira Fase, as clasificacións para a seguinte ronda quedan da seguinte maneira :

Clasifícanse de forma Individual :

Xiana (Infantil Feminino)

Nic (Infantil Masculino)

Clasifícanse por Equipos :

Equipo A-Benxamín Feminino

Equipo A-Benxamín Masculino

Equipo A-Alevín Feminino

Equipo A-Alevín Masculino

Equipo A-Cadete Masculino

 

Agora sí … ¡¡NORABOA  DE NOVO A TOD@S!!

 

Non vos esquezades, vémonos na próxima Fase do Campionato de Zona que se disputará o vindeiro sábado 23 de Xaneiro neste mesmo circuito.

¡¡ÁNIMO, ALÍ ESTAREMOS!!